O nas

Paleocatering24.pl jest firmą Wyższej Szkoły Rehabilitacji  świadczącą usługi cateringowe w Warszawie i okolicach (sprawdź gdzie dostarczamy). W przygotowywaniu Diety PALEO wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie najwybitniejszych Dietetyków wykładających na naszej Uczelni oraz umiejętności doświadczonych Kucharzy – tak by serwowane dania spełniały najwyższe standardy jakościowe i były dostosowane do potrzeb Twojego organizmu.

Działamy na terenie Warszawy i okolic, a naszym celem jest propagowanie zdrowego trybu życia oraz maksymalne zadowolenie Klientów z osiąganych efektów. Codziennie dostarczymy do Ciebie zestawy 4 pełnowartościowychsmacznych posiłków, które pomogą Ci schudnąć bez liczenia kalorii i bez efektu jojo, osiągnąć optymalne wyniki zdrowotne i zmienić o 180 stopni Twój pogląd na temat żywienia.

Zaoszczędzisz także czas przeznaczony na przygotowywanie potraw. Nasza dieta sprawi, że będziesz każdego dnia cieszyć się dobrym samopoczuciem, zachowasz siły i energię, a przede wszystkim – zyskasz to co najcenniejsze – ZDROWIE. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

W październiku 2016 roku Paleocatering24.pl zdobył tytuł Euro Symbol Zdrowia i Urody 2016 przyznawanej przez redakcję „Monitora Rynkowego” – dodatku do gazet: „Rzeczpospolita”, Dziennik Gazeta Prawna” i „Monitor Biznesu”.

W roku 2019 oraz 2020 Paleocatering24.pl został laureatem konkursu Orły Gastronomi.